אתה מגיע בכל בוקר לעבודה, השולחן מכוסה בניירת שלא הגעת אליה ובתזכורות שלא זכרת לזכור. אתה מוצא את עצמך מכבה שריפות ולא מצליח לתכנן את המחר. קשה לך להשאיר את העסק לבד ולצאת לחופש. אתה לא בטוח שאתה לוקח את ההחלטות הנכונות. אתה מרגיש שצריך לעשות שינוי, אבל לא יודע איך.

נשמע מוכר?... כנראה שאתה מנהל.

בתמר יועצים
פיתחנו כלים כדי לעזור לך להתמודד עם כל אותם אתגרים וקשיים, בהם פוגש כל מנהל באשר הוא.

המטרה שלנו היא לשפר את דרך פעולתו של הארגון שלך ולממש את פוטנציאל ההצלחה הטמון בו. אנו יודעים שבעקבות שיפור האפקטיביות הארגונית ישתפרו גם הביצועים העסקיים.

הגישה שלנו מבוססת על שלושה עקרונות:

1. השורה התחתונה היא רווח
לנגד עינינו עומדת תמיד העובדה שמטרת העסק שלך היא לעשות עסקים. יעד מרכזי בעבודתנו הוא לחסוך לך כסף ולשפר את רווחיות הארגון שלך. אנו נפעל לקידום השגת מטרותיך העסקיות, תוך התאמה מירבית לצרכי הארגון שלך.

2. הארגון כמערכת
הארגון שלך זו מערכת מורכבת ודינמית, עם מאבקי כוח פנימיים ותחרות על מקום בראש...
זו מערכת שחייבת לשמור על חדשנות ולהסתגל לסביבה המשתנה, תוך שילוב כל הכוחות הפועלים בה ומיצוי היכולות.

3. מקומו של האדם בארגון
אנחנו יודעים שאיזון בין מטרות החברה ומטרותיהם של העובדים בה, הוא תנאי הכרחי להצלחת הארגון. יחסיו של כל עובד עם המנהלים והעמיתים, עמדותיו ביחס לעקרונות המערכת ולתרבות הארגונית – משפיעים על תפקודו בעבודה.

עם שנות ניסיון רבות מאחורינו, הצלחות בתחומי ייעוץ שונים והרבה מחויבות למקצוע – אנחנו משלבים בין העקרונות האלה ותמיד מתייחסים אליהם בכל נקודת מפגש עם הארגון.

אנחנו כאן כדי ליצור עבורך ערך – כך שתרגיש בהבדל.
אנחנו מקפידים על קשר אישי והכרות לעומק עם העסק שלך. אנחנו מומחים במדידת אפקטיביות של תהליכים וביצועים. הייעוץ שלנו מובנה ושיטתי ובו זמנית גם חוויתי, מוגש בגובה העיניים ומותאם ללקוח. אנחנו מאמינים שאחריות כלפי הלקוח, אמון, ודיסקרטיות הם הבסיס לעבודתנו האיכותית.
יצירתיות וחדשנות הם חלק מתפיסת עולמנו וחשוב שיהיו בארגז הכלים של כל ארגון.

בתמר יועצים מתמחים בייעוץ לניהול, פיתוח ארגוני, הובלת תהליכי שינוי והטמעה בארגונים.

תמר יועצים. יחד נמצא את הנוסחה להצלחה.